Nasz zespół - KGHM CA

Nasz zespół

Lech Szyszkowicz

Prezes Zarządu KGHM Centrum Analityki Sp. z o.o.

 

Z Grupą Kapitałową KGHM związany od 2006 roku.

Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Ukończył Podyplomowe Studium Menadżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Podyplomowe Studium Zarządzania Strategicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami produkcyjnymi i handlowymi różnych branż oraz w zarządzaniu finansami i logistyką, nabytym na stanowiskach top management w korporacjach polskich i zagranicznych. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu finansów, marketingu i logistyki.

Dyrektor Operacyjny CA KGHM

Adam Kalinowski

Dyrektor Operacyjny adam.kalinowski@cakghm.com

Menadżer i ekspert z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu, kontroli płynności oraz finansów firmowych. Absolwent studiów doktoranckich Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Dyrektor Regionu oraz Centrów Biznesowych w Banku BNP Paribas. Zastępca Dyrektora Departamentu Finansów ds. Kontrolingu, Główny Kontroler w spółce skarbu państwa grupy PGNiG Exalo Drilling S.A. Członek Rady Nadzorczej ZGKIM Sp. z o.o. Projekt Manager współtworzący Fintech Gomoney.  Odpowiedzialny, nastawiony na realizację zadań i ludzi. Otwarty na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych. Pasjonat pracujący na cyfrach, wnioskach, planach. Potrafiący budować zrozumiałe przekazy z niezrozumiałych cyfr.

Koordynator Finansowy

Joanna Dąbrowska

Analityk, Koordynator Finansowy joanna.dabrowska@cakghm.com

Z wykształcenia ekonomistka, uzyskała tytuł magistra o specjalizacji rachunkowość i auditing na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na Wydziale Zarządzania i Marketingu. Absolwentka podyplomowych studiów w zakresie controllingu w WSB we Wrocławiu oraz w zakresie prawa podatkowego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Od 18 lat rozwija karierę zawodową w świecie finansów i controllingu. Analityk strategiczny i kontroler finansowy z powołania i zamiłowania.

Prywatnie pasjonatka sportu, podróży i wycieczek motocyklowych.

Marketing Manager

Aneta Maćkiewicz

Marketing Manager aneta.mackiewicz@cakghm.com

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Od 13 lat zajmuje się szeroko rozumianymi działaniami promocyjnymi, odpowiada za współpracę z prasą, tworzy content marketing,prowadzi komunikację w mediach społecznościowych. Organizując różnego rodzaju eventy czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Sama o sobie mówi: „marketing to moja pasja, nie lubię dłuższych przerw w pracy, dlatego cały czas poszukuję nowych wyzwań, w których mogłabym się realizować.”

Prywatnie pasjonatka rodzinnych podróży dalekich i bliskich.

fot

Jędrzej Adaszyński

Data Scientist jedrzej.adaszynski@cakghm.com

Absolwent Metod Ilościowych i Systemów Informacyjnych w Ekonomii w SGH w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na specjalizacji Big Data. Zdobywał doświadczenie w branży finansowej, gdzie realizował projekty z zakresu przetwarzania danych i analiz statystycznych. Od czerwca 2022 roku Data Scientist w KGHM Centrum Analityki.