Nasz zespół - KGHM CA

Nasz zespół

Daniel Lichota

Daniel Lichota

Prezes Zarządu KGHM Centrum Analityki sp. z o.o.

Z wykształcenia ekonomista o specjalizacji strategia w biznesie. Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Łazarskiego, na Wydziale Ekonomii i Zarządzania.

Od kwietnia 2020 roku związany z KGHM Polska Miedź S.A.W sierpniu 2021 roku objął funkcję Prezesa Zarządu KGHM Centrum Analityki sp. z o.o.
Pasjonat rozwoju nowoczesnych technologii oraz praktycznego zastosowania uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Posiada wieloletnie doświadczenie jako project manager projektów innowacyjnych.

Sebastioan Kopczewski

Sebastian Kopczewski

Chief Technology Officer sebastian.kopczewski@cakghm.com

Współpracował z korporacjami zagranicznymi z branży automotive, medycznej, lotniczej oraz elektronicznej. Brał udział w kilkudziesięciu projektach informatycznych w tym projektach związanych z Digital Twin oraz Digital Thread. Od października 2021 roku związany z KGHM Centrum Analityki.

Adam Kalinowski

Adam Kalinowski

Dyrektor Operacyjny adam.kalinowski@cakghm.com

Menadżer i ekspert z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu, kontroli płynności oraz finansów firmowych. Absolwent studiów doktoranckich Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Dyrektor Regionu oraz Centrów Biznesowych w Banku BNP Paribas. Zastępca Dyrektora Departamentu Finansów ds. Kontrolingu, Główny Kontroler w spółce skarbu państwa grupy PGNiG Exalo Drilling S.A. Członek Rady Nadzorczej ZGKIM Sp. z o.o. Projekt Manager współtworzący Fintech Gomoney.  Odpowiedzialny, nastawiony na realizację zadań i ludzi. Otwarty na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych. Pasjonat pracujący na cyfrach, wnioskach, planach. Potrafiący budować zrozumiałe przekazy z niezrozumiałych cyfr.

Dawid Gajewski

Dawid Gajewski

Project Manager dawid.gajewski@cakghm.com

Ukończył studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji, uzyskując tytuł mgr. inż. ze specjalności zarządzanie produkcją i usługami na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Od grudnia 2021 roku związany z KGHM Centrum Analityki sp. z o.o., gdzie doskonale sprawdza się w roli Project Managera, koordynując projekty związane z obszarem hutniczym. Interesuje się metodyką zarządzania projektami (zwinne, kaskadowe), zdobywaniem wiedzy z obszaru hutniczego, data science i Digital Twins, zarządzaniem zespołem oraz strategiami biznesowymi.

Aneta Mackiewicz

Aneta Maćkiewicz

Marketing Manager aneta.mackiewicz@cakghm.com

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Od 13 lat zajmuje się szeroko rozumianymi działaniami promocyjnymi, odpowiada za współpracę z prasą, tworzy content marketing,prowadzi komunikację w mediach społecznościowych. Organizując różnego rodzaju eventy czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Sama o sobie mówi: „marketing to moja pasja, nie lubię dłuższych przerw w pracy, dlatego cały czas poszukuję nowych wyzwań, w których mogłabym się realizować.”

Prywatnie pasjonatka rodzinnych podróży dalekich i bliskich.

Agnieszka Pyrzynska Gromiec

Agnieszka Pyrzyńska-Gromiec

Kierownik Biura Zarządu i Administracji agnieszka.pyrzynska-gromiec@cakghm.com

Ukończyła studia na Uniwersytecie Zielonogórskim uzyskując tytuł magistra na Wydziale Socjologii. Od 17 lat spełnia się w roli Asystentki Zarządu, koordynując wszelkie prace administracyjne, ściśle współpracuje z Radą Nadzorczą Spółki.

W tworzeniu raportów, uchwał i zestawień nie ma sobie równych. Stoi na straży poufnych informacji w firmie. Dba o współpracowników, realizując wszelkie spotkania biznesowe i team buildingowe. Okrzyknięta „sercem firmy”. Prywatnie pasjonatka sportu i podróży. Jej życiowym mottem jest carpe diem.

wlodzimierz-kawecki

Włodzimierz Kawecki

Ekspert i business developer w obszarze Digital Transformation wlodzimierz.kawecki@cakghm.com

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie definiowania wymagań biznesowych w złożonych projektach informatycznych. Zaangażowany w projekty z wykorzystaniem zaawansowanej analityki w zastosowaniach dla handlu i dystrybucji, SmartCity, procesów produkcyjnych.

Jędrzej Adaszyński

Data Scientist jedrzej.adaszynski@cakghm.com

Absolwent Metod Ilościowych i Systemów Informacyjnych w Ekonomii w SGH w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na specjalizacji Big Data. Zdobywał doświadczenie w branży finansowej, gdzie realizował projekty z zakresu przetwarzania danych i analiz statystycznych. Od czerwca 2022 roku Data Scientist w KGHM Centrum Analityki.